Gresa pas shumë kohësh publikon burrin e saj, po kalojnë momente romantike

  • 17 qershor 2019 - 17:45
Gresa pas shumë kohësh publikon burrin e saj, po kalojnë momente romantike

Gresa me burrin e saj, kanë nisur pushimet.

Ajo para pak kohësh i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar. Dhe tanimë ajo ka zgjedhur që të pushojë, larg nga angazhimet me projekte të ndryshme.Gresa Behluli njihet me disa projekte të suksesshme muzikore, mirëpo më shumë njihet si vajza e yllit të muzikës popullore Shkurte Fejza.

Gresa në llogarinë e saj në Instagram ka zgjedhur që të publikojë pamje nga pushimet që po i kalon.

Image

(Kosova Sot Online)