Sinanin dhe Teutën, syni i keq mos i paftë, se po shkëlqejnë

  • 17 qershor 2019 - 20:53
Sinanin dhe Teutën, syni i keq mos i paftë, se po shkëlqejnë

Konsiderohet një prej këngëtarve më të suksesshëm të muzikës popullore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtarin Sinan Vllasaliu, i cili për vite tëra vazhdon ti falë publikut  hite që nuk vdesin.

Së fundmi, ai me bashkëshorten Teuten,  kanë qenë të ftuar në një event, ku kanë shkëlqyer së bashku, saqë lirshëm mund të themi syni i keq mos i paftë.

Image


(Kosova Sot Online)