Nusja e Medës publikon foto nga pushimet, në këtë gjendje ka përfunduar

  • 18 qershor 2019 - 16:42
Nusja e Medës publikon foto nga pushimet, në këtë gjendje ka përfunduar

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot Lulja ka publikuar një foto nga pushimet, në të cilën shihet pa grim dhe po duket paksa e lodhur.

Image

(Kosova Sot Online)