Arianën nuk po e ndal shtatzënia, nuk do ta besoni ku ka shkuar tani

  • 18 qershor 2019 - 16:53
Arianën nuk po e ndal shtatzënia, nuk do ta besoni ku ka shkuar tani

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo na ka treguar vendi ne radhës ku po kalon pushimet.

Duket se Arianën nuk po e ndal as shtatzënia.

Image

(Kosova Sot Online)