Jonida Maliqi me shumë stil në fustan shumëngjyrëshe

  • 19 qershor 2019 - 15:19
Jonida Maliqi me shumë stil në fustan shumëngjyrëshe

Jonida Maliqi është një prej këngëtareve e cila njihet për elegancën dhe stilin e saj.

Ajo çdo herë poston imazh në të cilat shfaqet me shumë stil, shkruan Kosova Sot Online.

Edhe në paraqitjen e fundit, Jonida ka publikuar një fotografi në një fustan shumëngjyrësh, këngëtarja dukej mahnitëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

(Kosova Sot Online)