Gresa me poza provokuese nga pushimet

  • 19 qershor 2019 - 17:59
Gresa me poza provokuese nga pushimet

Pas dy muajve nga martesa Gresa dhe burri i saj kanë vendosur ta shijojnë muajin e mjaltit.

E për këtë ata janë përkujdesur të shkojnë në një vend tejet përrallor.

Gresa nuk ka munguar me postime që nga dita e parë e këtij rrugëtimi.

E sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet tejet provokuese dhe kjo duket se do ta bëjë burrin e saj xheloz.

Image

(Kosova Sot Online)