Luana Vjollca dhe sensualiteti i saj që po 'çmend' rrjetet sociale

  • 19 qershor 2019 - 18:04
Luana Vjollca dhe sensualiteti i saj që po 'çmend' rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur Luana Vjollca pas një sërë bashkëpunimesh të sukseshme, fillimisht me Bujar Qamilin, pastaj me Ramadan Krasniqin dhe së fundmi me grupin TNT, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ka qenë e ftuar në një sërë mbrëmjesh muzikore, derisa me fotografinë e fundit ku shfaqet tejet seksi, i ka çmendur ndjekësit e saj në rrjetet sociale. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)