Demi ‘dëshpëron’ ndjekësit, e fsheh pak gjoksin

  • 20 qershor 2019 - 12:12
Demi ‘dëshpëron’ ndjekësit, e fsheh pak gjoksin

Është një nga vajzat me gjoksin më seksi në botë.

Demi Rose ka hedhur një fotografi në Instagram, por, kësaj radhe i ka dëshpëruar pak gjithë ndjekësit e saj.

Kjo se, ajo bëri një ‘selfie’, mirëpo, nuk e kapi tërësisht gjoksin, duke e fshehur pak atë.

Sido që të jetë, padyshim që modelja duket shumë e bukur dhe seksi edhe në një gjendje të tillë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

(Kosova Sot Online)