“Të urrej!” Emina Cunmulaj ia thotë në sy Anxhelinës dhe s’u kursye aspak

  • 20 qershor 2019 - 12:16
“Të urrej!” Emina Cunmulaj ia thotë në sy Anxhelinës dhe s’u kursye aspak

Modelja Emina Cunmulaj ka shprehur publikisht atë që të gjithë mendojmë dhe nuk e themi me zë, kur shohim fotot e Anxhelinës me bikini.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa foto ku duket e hatashme e veshur me një palë bikini të kuqe, buzë detit. Barku i sheshte dhe ijet e saj i bëjnë të gjitha femrat xheloze dhe pas nuk mbetet as Emina!

“A e përmenda që të urrej! Çfarë trupi!”, i shkruan Emina Anxhelinës.

Kjo e fundit e kapi menjëherë komplimentin dhe i shkruan një “të dua” në koment!

Më pas Emina shkruan se pas 4 ditësh do të shkojë në plazhin Saint Tropez ku po pushon Anxhelina, ndërsa e paralajmëron këtë të fundit të mos i afrohet:

“Do të vi aty për 4 ditë, mos mu afro me atë trup”

“Do të doja të dukesha si ty pas 2 bebeve”, i shkruan Angelina duke e komplimentuar modelen për fizikun elegant.

Nuk duam ta mendojmë se përse qahet Emina kur ka një trup shumë seksi edhe pse ka lindur 2 vajza!

Image
Image

 

 

(Kosova Sot Online)