Zaimina e djeg instagramin, kështu e uron burrin për ditëlindje

  • 20 qershor 2019 - 14:03
Zaimina e djeg instagramin, kështu e uron burrin për ditëlindje

Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë, teksa solli në jetë vajzën që e pagëzoi me emrin Khloe,shkruan Kosova Sot Online.

Këngëtarja ashtu siç edhe partneri i saj, i janë dedikuar tërësisht vogëlushes.

Zaimina dhe Klodi, bashkëshorti i saj kanë një lidhje disa vjeçare.

Sot bashkëshorti i saj ka ditëlindjen dhe Zaimina ka zgjedhur ta uroj me një foto mjaftë të nxehtë.

“Happy birthday my love”-ka shkruar këngëtarja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ësë (@zaimina_vasjari) on

(Kosova Sot Online)