‘Mehmet Kosova’ festoi 45 vjetorin në Paris, pranë gruas që ia ka rrëmbyer zemrën

  • 20 qershor 2019 - 15:01
‘Mehmet Kosova’ festoi 45 vjetorin në Paris, pranë gruas që ia ka rrëmbyer zemrën

Kenan Imirzalioglu e ka festuar 45 vjetorin e lindjes.

Aktori turk, Kenan Imirzalioglu, i cili për publikun njihet si ‘Mehmet Kosova’ e ka festuar 45 vjetorin e lindjes pranë gruas që ia ka rrëmbyer qe një kohë të gjatë zemrën.

Ai dhe gruaja e tij Sinem Kobal kanë zgjedhur Parisin për të festuar këtë datë të veçantë dhe aktorja e ka uruar publikisht.

“Gëzuar ditëlindjen i dashur”, ka shkruar ajo pranë fotos ku çifti duken shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kenan imirzalioëlu (@kenan_imirzalioglu_official) on

(Kosova Sot Online)