Mbahuni: Dafina Zeqiri po sjell këngën e re: 'Desole por favor'

  • 20 qershor 2019 - 15:33
Mbahuni: Dafina Zeqiri po sjell këngën e re: 'Desole por favor'

Hit këngëtarja Dafina Zeqiri, nuk e ka ndërmend të ndalojë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pas një sërë projektesh të sukseshme, Daffy e ka gati projektin e ri "Desole por favor". e cila do vije përplot ritem, duke na sjellur këngëtaren në një frymë të re, pasi dhe kënga është në bashkëpunim me: DJ Hamida dhe Aymane Serhani.

Zyrtarisht kënga pritet të lansohet nesë, çdoherë nëse nuk pëson ndonjë ndryshim, nga menaxhmenti i këngëtares.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)