Një nënë si Adelina, kaq bukur e ka veshur djalin e saj sot

  • 21 qershor 2019 - 12:01
Një nënë si Adelina, kaq bukur e ka veshur djalin e saj sot

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të saj, të cilin shihet se e ka veshur mjaftë mirë.

Image

(Kosova Sot Online)