Emina dhe burri festojnë përvjetorin e ëndrrave këndojnë për ta grupi famshëm

  • 21 qershor 2019 - 16:10
Emina dhe burri festojnë përvjetorin e ëndrrave këndojnë për ta grupi famshëm

Së fundmi, Emina Cunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj Sam Nazarian kanë festuar 4 vjetorin e martesës së tyre.

Çifti i njohur udhëtoi drejt Monte Carlo për të festuar përvjetorin e  martesës.

Emina ka publikuar vazhdimisht foto dhe video na vendi përrallor.

Modelja ka qenë e pranishme me një grup miqsh në një mbrëmje të paharrueshme ku nuk kanë munguar batutat, muzika dhe të qeshurat pafund.

Ajo ka qenë në një vend me grupin e famshëm në të gjithë botën Gipsy King. Emina ka publikuar disa video ku shihet pranë tyre ndërkohë që ata kanë kënduar në video dhe për modelen e njohur  shqiptare.

(Kosova Sot Online)