Genta Ismajli pozon me bikini nga pishina, mahnit me linjat atraktive të trupit

  • 22 qershor 2019 - 10:44
Genta Ismajli pozon me bikini nga pishina, mahnit me linjat atraktive të trupit

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli duket se po i shijon mirë ditët e e para të verës.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe së fundmi në InstaStory, përmes së cilave ka treguar se të nxehtit po i bën ballë duke u relaksuar në pishinë.

Teksa pozon në bikini, këngëtarja mahnit me linjat e saj trupore.

Ajo kujdeset që të ndjek me rregull ushtrimet në palestër, dhe si rrjedhojë ka arritur ta formësojë trupin e saj në një formë të shkëlqyer dhe të lakmueshëm nga çdo femër.

Këto imazhe janë komentuar shumë edhe nga ndjekësit e saj.

 

Genta përndryshe vazhdon të jetë aktive me prurje të reja në muzikë dhe mbrëmje muzikore të shumta anë e mbanë trevave.

“Zjarr” mban titullin kënga e saj e fundit, të cilën ajo e solli dy muaj më parë dhe u prit shumë mirë nga fansat e saj.

(Kosova Sot Online)