Martohet futbollisti shqiptar! Dalin pamjet e dasmës madhështore në Kalanë e Shkodrës

  • 23 qershor 2019 - 09:19
Martohet futbollisti shqiptar! Dalin pamjet e dasmës madhështore në Kalanë e Shkodrës

Elseid Hysaj i ka dhënë fund beqarisë!

Futbollisti shqiptar ka lidhur kurorë me partneren Fiorenza Lekstakaj, në një ceremoni të veçantë të organizuar në kalanë e Rozafës në Shkodër.

Mbi  500 të ftuar mbushën kalanë e cila ishte transformuar në një vend magjik me drita të shumta!

Elseidi ishte bërë tejet elegant në pamjet e publikuara nga Ermal Fejzullahu i cili ishte i ftuar në dasmë.

I veshur me një kostum të zi, ai shoqëronte bashkëshorten e cila gjithashtu dukej si princeshë me fustanin e fryrë.

Elseid dhe Fiorenza kanë disa vite që jetojnë një histori të bukur dashurie dhe janë prindër të një djali 3-vjeçar.

Image
Image
Image

 

 

 

 

 

(Kosova Sot Online)