Nuk i ndahen luksit, djali i Adelinës ‘firmato’ edhe në plazh

  • 23 qershor 2019 - 10:58
Nuk i ndahen luksit, djali i Adelinës ‘firmato’ edhe në plazh

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të saj i cili shihet në plazh.

Ajo që bie në sy është veshja “Gucci” e Jonit të vogël.

Duket se Adelina dhe familja e saj nuk e kanë ndërmend t’i ndahen luksit.

Image

(Kosova Sot Online)