Deputeti i Kosovës publikon këngën e re, kujt i’a dedikon

  • 23 qershor 2019 - 12:46
Deputeti i Kosovës publikon këngën e re, kujt i’a dedikon

Njihet si këngëtar, deputet, dhe humanist i madh, Labinot Tahiri ka sjellur këngën e re për të cilën ka njoftuar në instagramin e tij, shkruan Kosova Sot Online.

“Knaqeni zemrën me këtë këngë” ka shkruar ndër të tjera ai në instagram.

Postimi i plotë:

“Faleminderit për ditët e miraë Knaqeni zemrën me këtë këngë se në jetë ka ditê më tê mira se sa të këqija, dhe për këtë në dashuri duhet të falenderojmë jetën për ditêt e miraë Urime na qoftë publik i dashur!
Vazhdojme me klipet e tjera dhe hitet e reja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Labinot Tahirië (@labinottahiriofficial) on

(Kosova Sot Online)