Gent Fatali godet me 'Pak ma afër'

  • 23 qershor 2019 - 19:01
Gent Fatali godet me 'Pak ma afër'

Këngëtari Gent Fatali, Verën e 2019-të's, e ka filluar me këngë të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Pak më afër", mban titullin projekti më i ri i këngëtarit, i cili vjen me një klip shumë veror, dhe ç'është e rëndësishmja, me një interpretim fantastik.


(Kosova Sot Online)