E mbani mend Azisin, këngëtari ka pësuar ndryshim drastik në pamje

  • 24 qershor 2019 - 08:51
E mbani mend Azisin, këngëtari ka pësuar ndryshim drastik në pamje

Këngëtari bullgar Azis u bë i njohur me këngën e tij ‘Sen Tropez’ e cila dhe sot dëgjohet.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në videoklip ishte pamje e këngëtarit i cili shfaqej me flokë të lyer dhe me tualet.

Mirëpo ka kaluar disa vite nga publikimi i këngës dhe këngëtari duket krejt ndryshe.

Këngëtari 41-vjeçar tashmë është një brun shumë i pashëm.

Ai është shumë i ndjekur në rrjete sociale dhe shumë aktiv me postime duke tërhequr vëmendjen me pozat.

Azisi vazhdon karrierën si këngëtar duke publikuar videoklipe e duke mbajtur koncerte.

Image
Image
Image

 

 

 

(Kosova Sot Online)