Nuk do ta besoni, ja si duket Arbenita pa grim

  • 24 qershor 2019 - 09:19
 Nuk do ta besoni, ja si duket Arbenita pa grim

Njihet si modele, por së fundmi u bë e famshme si e dashura e Feros, shkruan Kosova Sot Online.

Arbenita Ismajli e cila njihet për linjat e saj trupore dhe për bukurinë të cilën e posedon, ka publikuar një fotografi ku është shfaqur pa grim.

Edhe me këtë rast mund të themi që ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on

(Kosova Sot Online)