Beatrix Ramosaj ‘çmend’ me linjat trupore nga plazhi

  • 24 qershor 2019 - 09:21
Beatrix Ramosaj ‘çmend’ me linjat trupore nga plazhi

Njihet për bukurinë e saj, stilin dhe elegancën.

Shpesh ajo rrëmben vëmendjen e fansave me fotografitë e ndryshme që publikon, teksa jo të pakta janë edhe ngacmimet që bën përmes përshkrimeve.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, ka publikuar së fundmi një fotografi në instagram, ku ka mahnitur të gjithë me linjat e saj trupore, shkruan Kosova Sot Online.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

(Kosova Sot Online)