Olti Curri “ngacmon” Luana Vjollcën për foton me bikini, ja si i përgjigjet moderatorja seksi

  • 24 qershor 2019 - 14:22
Olti Curri “ngacmon” Luana Vjollcën për foton me bikini, ja si i përgjigjet moderatorja seksi

Pasi publikoi 3 këngë, të cilat rezultuan mjaft të suksesshme, Luana Vjollca ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime.

Moderatorja seksi ka zbuluar se ndodhet në Maldive, dhe kjo nuk është hera e parë që ajo ka zgjedhur këtë vend për puhime.

Nga Maldivet, Luana ka pobulikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me rroba banje dhe mjaft seksi. Ajo nuk ngurron aspak që të ekspozojë format trupore bombastike.

E si gjithmonë, fotoja e saj ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet. Por ai që bie në sy është komenti i blegërit të njohur, Olti Curri.

“Ja këtu të kisha komshije do ishte perfektë”, shkruan Olti, i cili lë të kuptojë se edhe ai dëshiron që tani të ndodhet në Maldive.

“Haaaa sot që ke ditëlindjen të falen komentet. Gëzuar ditëlindjen”, i përgjigjet Luana Vjollca.

Image

(Kosova Sot Online)