'Pro Band', ia 'therrin' në pushime

  • 24 qershor 2019 - 15:03
'Pro Band', ia 'therrin' në pushime

Në prag të sezonës së ngjeshur me dasma, grupi i njohur i muzikës popullore Pro Band, ka vendosur që për disa ditë të shkojnë në pushime, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E në bazë të disa fotografive, duket se ata po relaksohen goxha mirë dhe po i mbushin bateritë në bregdetin e Antalisë.

(Kosova Sot Online)