Lulja xheloze, ja çfarë bën kur Meda shkon për të kënduar në dasma

  • 24 qershor 2019 - 15:00
Lulja xheloze, ja çfarë bën kur Meda shkon për  të kënduar në dasma

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Meda ka marrë pjesë në një aheng ku është shfaqur duke kënduar.

E pranë është shfaqur edhe gruaje e tij Lulja e cila ka bërë foto me këngëtarin.

Ky i fundit foton e ka publikuar në faqen e tij në Instagram.

Duket se Lulja është xheloze dhe nuk e lë vetëm Medën të shkojë në dasma.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

(Kosova Sot Online)