Përgadituni: Vjollca Luka së shpejti vjen me këngë të re

  • 24 qershor 2019 - 15:50
Përgadituni: Vjollca Luka së shpejti vjen me këngë të re

Këngëtarja e dashur për publikun Vjollca Luka, shumë shpejt pritet ta publikojë projektin e saj më të ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Xhirimet e klipit tanimë kanë përfunduar, dhe është çështje ditësh deri te momenti i publikimit zyrtar.

"Kosova Sot Online", ju sjell disa fotografi nga sheshi i xhirimeve:

(Kosova Sot Online)