Edona Llalloshi publikon këngën e saj më të re 'U bo çka u bo'

  • 24 qershor 2019 - 17:20
Edona Llalloshi publikon këngën e saj më të re 'U  bo çka u bo'

Ditë më parë, këngëtarja e njohur Edona Llalloshi publikoj këngën e saj më të re "U bo çka u bo", të cilën fansat e saj patën mundësinë ta dëgjojnë në një nga platformat dixhitale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa tani edhe zyrtarisht, kënga është publikuar edhe në kanalin You Tube, të cilën premierë, keni mundësi ta dëgjoni tani dhe me videoklip.

(Kosova Sot Online)