Alban Skenderaj pozon për fansat e tij, por ka një porosi...

  • 24 qershor 2019 - 18:31
Alban Skenderaj pozon për fansat e tij, por ka një porosi...

Një ndër këngëtaret më të dashur për publikun, padyshim se vazhdon të jetë edhe Alban Skenderaj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë ia dëshmoi publiku edhe në koncertet e organizuara, fillimisht në Tiranë, e pastaj dhe në Prishtinë, ku mbretëroj një spektakël i vërtetë.

Derisa, së fundmi këngëtari ka pozuar, e ajo që ka tërhequr vëmendje, është thënia: "Njeriu nuk është i nxehtë".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

(Kosova Sot Online)