Eni Koçi një bukuroshe e vërtetë, tund Instagramin me këtë foto

  • 24 qershor 2019 - 20:00
Eni Koçi një bukuroshe e vërtetë, tund Instagramin me këtë foto

Këngëtarja e njohur Eni Koçi përveç me projekte e mbrëmje muzikore, vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e dëshmon edhe me këtë fotografi, ku ajo shfaqet tejet seksi, dhe një bukuroshe e vërtetë, saqë nuk kanë munguar edhe komentet pozitive të fansave të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

(Kosova Sot Online)