Vjen në vendin tonë modelja që hyri në fushë Kinsey Wolanski

  • 25 qershor 2019 - 08:56
Vjen në vendin tonë modelja që hyri në fushë Kinsey Wolanski

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski bëri namin së fundmi duke hyrë në fushë gjatë finales Tottenham-Liverpool dhe emri i saj u përmend në mediat botërore.

 "E bëra vetëm për të provuar diçka të re dhe për të dalë nga zona e rehatisë", u shpreh Kinsey për veprimin e saj. 

Mediat kosovare bëjnë të ditur se modelja pas tri ditësh do jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj.

Kinsey do jetë mysafire speciale në një event ku do prezantohen vetura luksoze. 

Image
Image

 

 

(Kosova Sot Online)