Orinda Huta më e bukur se kurrë

  • 25 qershor 2019 - 13:17
Orinda Huta më e bukur se kurrë

Orinda Huta është këngëtarja dhe moderatoria e njohur shqiptare për të cilën u diskutua shumë pasi u martua me Turin.

Orinda njihet për bukurinë natyrale që ka,shkruan Kosova Sot Online.

Ajo edhe këtu duket shumë bukur dhe në formë, kurse fotografia shumë realizuar në mënyrë shumë kreative.

Për më tepër shikoni fotografinë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

(Kosova Sot Online)