Mihrije Braha e pa konkurencë, i lë prapa shoqet

  • 25 qershor 2019 - 15:34
Mihrije Braha e pa konkurencë, i lë prapa shoqet

Këngëtarja e hitit të fundit "Ma kadal", Mihrije Braha vazhdon të jetë shumë in, jo vetëm sa i përket projekteve muzikore, por edhe paraqitjes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar përplot elegancë, duke ua bërë me dije shoqeve se ende jam këtu, dhe nuk dorëzohem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

(Kosova Sot Online)