Morena e ëmbël, prej Stambolli pozon në këtë mënyrë

  • 25 qershor 2019 - 15:51
Morena e ëmbël, prej Stambolli pozon në këtë mënyrë

Tanimë këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Traku, duket se është ambientuar me jetën në shtetin turk, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ka muaj që  nga mengjesi e gjër në mbrëmje pozat e Morenes realizohen në vendet më pikante të Stambollit, por jo vetëm.

Kësaj radhe Morena ka pozuar nga salloni, me qenushin e saj, derisa si përherë vëmendjen e tërheqë paraqitja e saj tejet seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on


(Kosova Sot Online)