Lumi B&Ledri Vula - vijnë me 'Kiss Kiss'

  • 25 qershor 2019 - 20:17
Lumi B&Ledri Vula - vijnë me 'Kiss Kiss'

Sezona e Verës si përherë pritet të jetë e ngjeshur me këngë të cilat do të garojnë, për hitin e kësaj stine, shkruan gazeta "Kosova Sot Online"

Dy nga reperët më të sukseshëm Ledri Vula dhe Lumi B, kanë publikuar këngën e tyre më të re "Kiss Kiss", e cila  pritet të pëlqehet nga publiku.


(Kosova Sot Online)