Adelina Tahiri fillon pushimet e ëndrrave, shikoni si duket

  • 26 qershor 2019 - 16:21
Adelina Tahiri fillon pushimet e ëndrrave, shikoni si duket

Këngëtarja e njohur nga Shkupi Adelina Tahiri, ditë më parë ka paralajmëruar rikthimin e saj në skenë, pas një pauze të gjatë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E para këtij realizimi, këngëtarja ka filluar pushimet e ëndrrave, siç mund ta shikoni dhe vetë në fotografinë e postuar në profilin e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot Online)