Vesa Luma më e bukur se kurrë, po vjen me këngë të re

  • 26 qershor 2019 - 18:15
Vesa Luma më e bukur se kurrë, po vjen me këngë të re

Këngëtarja e hitit "S'paska qenë e shkrume", Vesa Luma, për fansat e saj po vjen me këngë të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë lajm e ka potencuar edhe vetë këngëtarja në disa intervista dhënë për mediat shqiptare.

Megjithatë fotografitë e fundit, ku ajo shfaqet më e bukur se kurrë, na rikonfirmojmë se kënga e re do vije me klip dhe kësaj radhe do jetë solo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

(Kosova Sot Online)