Geti&Marina në Barbados, ia mësyjnë tregut të pemëve

  • 26 qershor 2019 - 21:14
Geti&Marina në Barbados, ia mësyjnë tregut të pemëve

Janë ndër çiftet më të përfolura në shou bizin shqiptar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për rep artistin e njohur Geotar Selimi dhe prezantuesen Maraina Vjollca.

Çifti i njohur, kanë vendosur që ti kalojnë disa ditë pushimi në Barabados, e në mesin e shumë vizitave, Geti e Marina, janë ndalur dhe në tregun e pemëve, prej nga na vjen edhe kjo fotografi e Getit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

(Kosova Sot Online)