Gjiko të premten lanson këngën e re

  • 27 qershor 2019 - 07:52
Gjiko të premten lanson këngën e re

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, tash e një kohë është duke punuar në këngë të reja.

Ai ka njoftuar fansat e tij se ka gati projektin e ri të titulluar “Coco Jumbo” dhe se pritet të publikohet të premten.

Në ndërkohë, në llogarinë e tij personale në Instagram, ka sjellë edhe një fragment të shkurtër të këtij klipi. “Pasnesër ndërron loja, 28.06.2019”, ka shkruar ai.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

(Kosova Sot Online)