Arbenita ndan me të gjithë imazhin e rrallë të Feros nga fëmijëria

  • 27 qershor 2019 - 09:31
Arbenita ndan me të gjithë imazhin e rrallë të Feros nga fëmijëria

Prej disa muajsh tashmë Arbenita Ismajli dhe Fero janë kthyer në çiftin më të preferuar për publikun shqiptar.

Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale ku publikojnë foto e video nga më të ndryshmet si nga jeta profesionale, ashtu edhe nga ajo personale dhe kurrsesi nuk mungojnë as deklaratat e ëmbla të dashurisë.

Dje modelja ka ndarë me të gjithë një foto të papublikuar më parë të reperit nga fëmijëria.

Ai shfaqet i veshur me rroba të gjera dhe është pozicionuar si një reper. “I lindur për të qenë reper”, shkruan Arbenita krahas fotos.

Mesa duket talenti i partnerit të saj për muzikën me të cilën po korr sukses ka nisur të shfaqet që në fëmijërinë e hershme.

Kujtojmë se dy të dashuruarit e mbështesin njëri-tjetrin në çdo projekt dhe shpesh dedikojnë fjalët më të ëmbla.

Image

 

(Kosova Sot Online)