Nga seksi treshe te ushtria me femra nudo, Cardi B e papërballueshme në klipin e ri! (VIDEO +18)

  • 27 qershor 2019 - 13:04
Nga seksi treshe te ushtria me femra nudo, Cardi B e papërballueshme në klipin e ri! (VIDEO +18)

Ajo u shpall e pafajshme të martën në gjyq, pas akuzave për një sulm një një strip club në New York.

Dhe vetëm një ditë më pas, reperja ka publikuar videoklipin e ri “Press” që është i papërballueshëm!

Epo para se ta nisni, duhet të themi që duhet të jeni +18.

Klipi hapet me një skenë puthjeje mes reperes dhe një femre seksi, ndërkohë që një mashkull i sheh ato.

Më pas, pasi pi një cigare, ajo i vret të dy personat në dhomë dhe përfundon në burg.

Klipi vijon me disa skena seksi të repers e cila shfaqet nudo bashkë me një ushtri femrash që e ndjekin, edhe ato nudo!

E lyer gjithandej me gjak, Cardi i bashkohet grupit të balerinave dhe nuk kursehet aspak. Megjithatë edhe pse nudo, thithkat e gjoksit dhe pjesët intime janë të fshehura me photoshop.

 

(Kosova Sot Online)