Alketa Vejsiu tregon linjat e saj, të lë pa fjalë

  • 28 qershor 2019 - 11:03
Alketa Vejsiu tregon linjat e saj, të lë pa fjalë

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu pas mbarimit të “Piter Pan” u nis menjëherë me pushime.

Fillimisht Alketa zgjodhi Italinë ku kaloi disa ditë pushimi ndërsa tani moderatorja ndodhet në Turqi.

Alketa ka treguar se kjo është hera e parë që shkon në Turqi për pushime verore.

Moderatorja ka postuar sot një foto nga pushimet që ka tërhequr shumë vëmendjen. Alketa shfaqet me rroba banjo të zeza, kapele kashte dhe në super formë fizike duke u relaksuar në kamardare.

Moderatorja ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit teksa gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar fotot e videot e shumta nga këto pushime që po kalon me familjen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

(Kosova Sot Online)