Një gjyshe "e nxehtë" si Albëria , provokon rëndë me foton e fundit

  • 30 qershor 2019 - 10:04
Një gjyshe

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj ëshë njëra  ndër këngëtaret me të pëlqyera në Kosovë e Shqipëri,shkruan Kosova Sot Online.

Krahas muzikës, ajo shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndyshme nga përditshmëria.

Ajo vazhdon të jetë çdo herë në top-formë, e këtë e ka dëshmuar edhe me foton e fundit.

Në këtë foto ajo po duket si vajzë e re dhe shumë provokative me pjesën e gjoksit zbuluar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

(Kosova Sot Online)