Prapaskenat e klipit 'Duamë', Albani dhe Miriam rrëzohen nga motorri ujit

  • 30 qershor 2019 - 11:46
Prapaskenat e klipit 'Duamë', Albani dhe Miriam rrëzohen nga motorri ujit

Pak javë më parë Albani dhe Miriami publikuan videoklipin e tyre më të ri "Duamë", që përmbante pamje nga pushimet e tyre dhe martesa në Maldive. 

Albani ka postuar sot një video ku tregon se pjesa ku ata shëtisin me motorr uji nuk paska qenë shumë e lehtë për t'u realizuar pasi çifti është rrëzuar.

"Te me falenderosh 1000 here Alban Skenderaj qe nuk leshova kameren nga dora se do kishte dal Video “Duamë“ me Lyrics se sa per syzet e tua, duhet ti kete vendosur aty ndonje babyshark poshte nesh", është komenti që ka bërë Miriami tek kjo video.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

(Kosova Sot Online)