Tayna e ‘kall’ veç vet, pa festival

  • 01 korrik 2019 - 10:51
Tayna e ‘kall’ veç vet, pa festival

Ajo nuk ka nevojë për një festival që t’i mbushë plot vendet ku mbahen koncerte, qofshin ato klube nate, sheshe apo salla të ndryshme.

Reperja Tayna së fundmi ka qenë në Zvicër ku ka mbajtur një koncert në Rinora4 dhe edhe njëherë ka dëshmuar se sa shumë është e dashur nga publiku. 

Në Instagram, reperja ka hedhur një video ku shihet atmosfera e zjarrtë që ka mbretëruar dhe si çdoherë tjetër, edhe kësaj radhe Tayna e ka ‘kall’, veç vet.

Pra, reperja nuk ka nevojë që të jetë e ftuar në ndonjë festival me shumë artistë, për të treguar se sa e dashur është nga publiku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)