Albana Azizi publikon këngën 'I Vetëm'

  • 02 korrik 2019 - 17:24
Albana Azizi publikon këngën 'I Vetëm'

Stina e Verës, është begatuar edhe me një këngë të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Është këngëtarja Albana Azizi, ajo që ka publikuar projektin e saj më të ri "I vetëm", këngë e cila vjen përplot ritëm andaj dhe po pëlqehet nga publiku.

(Kosova Sot Online)