Meda & Vjollca godasin me këngën e re 'O sheqer'

  • 02 korrik 2019 - 21:01
Meda & Vjollca  godasin me këngën e re  'O sheqer'

Dy këngëtarët e njohur të muzikës folk Meda dhe Vjollca Haxhiu, i kanë befasuar fansat e tyre më këngën e re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"O sheqer" , mban titullin projekti i tyre më i ri, këngë e cila vjen përplot ritëm, dhe me interpretim të shkëlqyer, ashtu siç dinë vetëm Vjollca dhe Meda.

Premierë:

(Kosova Sot Online)