Foto që u fshi menjëherë/ Anxhelina Hadërgjonaj në momente intime me një mashkull

  • 03 korrik 2019 - 13:43
Foto që u fshi menjëherë/ Anxhelina Hadërgjonaj në momente intime me një mashkull

Anxhelina Hadërgjonaj e cila është vajza e vogël e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj është një ndër femrat e showbizit më të komentuara.

Siç dihet më parë këngëtarja  Anxhelina Hadërgjonaj  ka qenë në një lidhje me Fatmir Hysenbelliun, mirëpo prej kohësh tashmë janë ndarë dhe secili vazhdon jetën e tij. 

Që prej ndarjes nga Hysenbelliu, bukuroshja shqiptare nuk ka folur për ndonjë lidhje të re dhe së fundmi i ka habitur të gjithë me foton e publikuar në Instastory.

Ajo ka postuar një foto ku shihet në momente private me një djalë fytyrën të cilit ja ka mbuluar, ndonëse nuk duket qartë gjithë fansat kanë aluduar se është ajo.

Siç duket këtë pozë para pasqyrës Anxhelina është penduar që e postoi dhe menjëherë e ka fshirë nga profili i saj. 

(Kosova Sot Online)