Manjola Nallbani pozon si zemër midis Londre

  • 03 korrik 2019 - 18:33
Manjola Nallbani pozon si zemër midis Londre

Këngëtarja e mirënjohur Manjola Nallbani, këto ditë është duke qëndruar në Mbretërinë e Bashkuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Meqë rast, ajo ka vizituar edhe Muzeun Britanik, nga dhe ku ka pozuar si një zemër e çiltër, ashtu siç reflekton përherë ngado që shkon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

(Kosova Sot Online)