West Side Family ft. Eranda Libohova tejet të pëlqyer me këngën 'Marinela'

  • 04 korrik 2019 - 16:33
West Side Family ft. Eranda Libohova tejet të pëlqyer me këngën 'Marinela'

Pikërisht me datën 1 Korrik, muzikës shqiptare iu shtua edhe një bashkëpunim, që po rezulton i sukseshëm, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Janë grupi i njohur West Side Family dhe këngëtarja Eranda Libohova, ata që për fansat e tyre kanë bashkuar forcat, për ta sjellur një këngë kaq të bukur si "Marinela".


(Kosova Sot Online)