Ariana e Ermalit tregon barkun e fryrë

  • 10 korrik 2019 - 10:09
Ariana e Ermalit tregon barkun e fryrë

Ajo po e pret fëmijën e katër.

Ariana Fejzullahu është shtatzënë dhe barku i është fryrë shumë, e këtë gjë e paraqet publikisht.

Në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet me barkun e fryrë dhe dukej shumë e lumtur derisa mbante barkun me duar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

(Koosva Sot Online)